3. vydání - základní pravidla

Píše se rok 2060. Magie je stejně opravdová jako temné ulice megaplexů. Skutečnou moc třímají ve svých rukou podniky, které nově definovaly pojem konkurence: pokoušejí se jít si vzájemně po chřtánu za pomoci tajných operací. Tělo a stroj splynuly v jedno a přivedly na svět nového člověka: pouličního samuraje s nadlidskými reflexy, jehož mozek je spojen se zbraní; deckera, který svůj mozek připojuje přímo do celosvětové počítačové sítě, nebo riggera, jehož vědomí se spojuje s dopravními prostředky a jenž dokáže projet ostrou zatáčku nejvyšší možnou rychlostí. A vy jste součástí této neuvěřitelné společnosti, v níž podnikové mrakodrapy shlížejí na stíny, které samy vrhají. A v těchto stínech žijete. Jste shadowrunneři.

Můžete být člověkem nebo trollem, trpaslicí nebo elfkou. Můžete metat ohnivé koule, spoléhat se na svůj samopal nebo pronikat počítačovými systémy s programem, který je stejně smrtící a elegantní jako ostře nabroušená dýka. Ať už je zakázka jakákoli, vy ji zvládnete. Jste shadowrunneři, profíci. Ve stínech nejen žijete, ale ovládáte je. Pro tuto chvíli.


01 Úvod
02 Vítejte ve stínech
03 Jak vypadá run
04 A tak se stalo
05 Herní mechanismy
06 Tvorba postavy
07 Dovednosti
08 Boj
09 Dopravní prostředky a drony
10 Magie
11 Matrix
12 Uvidět stíny a přežít
13 V zákulisí
14 Kontakty
15 Duchové a draci
16 Výbava
17 Seattle a moderní Severozápad
18 Komentář tvůrce
19 Update rozšiřujících modulů
20 Osobní karty


WizKids, Inc. has sole ownership of the names, logo, artwork, marks, photographs, sounds, audio, video and/or any proprietary material used in connection with the game Shadowrun. WizKids, Inc. has granted permission to https://vprazak.webnode.cz to use such names, logos, artwork, marks and/or any proprietary materials for promotional and informational purposes on its website but does not endorse, and is not affiliated with https://vprazak.webnode.cz in any official capacity whatsoever.