Kontakty

Zde uvedené kontakty se kdysi nacházely na stránce www.shadowrun.de, kterou provozovalo nakladatelství FanPro, původní vydavatel Shadowrunu v Německu. V současné době se novým držitelem licence pro německá vydání stalo nakladatelství Pegasus Spiele a výše uvedená stránka se změnila na internetový obchod. Shodou okolností jsem si tyto kontakty stáhl již v letech 2002-2003, kdy jsem se Shadowrunem a jeho překládáním intenzivně zabýval. V současné době má pro mě jejich další překládání velmi nízkou prioritu, ale nevylučuji, že se k němu někdy v budoucnu ještě vrátím.

Parametry kontaktů jsou uzpůsobeny pro 3. vydání, ale po příslušných úpravách se jistě dají využít i pro nejnovější 4. vydání.

 

Babička od vedle

Bývalý žoldnéř

Cyklokurýr

Čistič kanálů

Dealer BTL

Dokladový šíbr

Důstojnice Armády spásy

Důstojnice MET 2000

Hledač talentů

Hlídač v zoo

Holič

Laborant

Magicky aktivní doktor

Majitel dodžo

Mapový šíbr

Metalidský šlechtic

Ohledávač mrtvol

Orčí horský vůdce

Orčí vůdce gangu

Padělatel

Pilot

Právník

Profesor magie

Zdravotní sestra


WizKids, Inc. has sole ownership of the names, logo, artwork, marks, photographs, sounds, audio, video and/or any proprietary material used in connection with the game Shadowrun. WizKids, Inc. has granted permission to https://vprazak.webnode.cz to use such names, logos, artwork, marks and/or any proprietary materials for promotional and informational purposes on its website but does not endorse, and is not affiliated with https://vprazak.webnode.cz in any official capacity whatsoever.